KONST / Litografier / Litografi 6971441
nr 697 1441
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, provtryck o Akvarell, Sven X:et Erixson (1899-1970), 34x39,
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 maj 2011
kl 17:24:06
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson